polski polski English English

Asset Publisher Asset Publisher

Niepodległa do hymnu 2023 – dołącz do akcji!

Moja niepodległa, twoja niepodległa, nasza niepodległa! Uczcijmy razem fakt, że 105 lat temu Polska odzyskała niepodległość. 11 listopada w samo południe zaśpiewajmy razem Mazurka Dąbrowskiego. Niech wybrzmi od szczytów Tatr po plaże Bałtyku, od Copacabany po stację arktyczną. Zbierz bliskich, powiadom znajomych, zaproś sąsiadów i gdy 11 listopada wybije 12:00 stańcie razem Do Hymnu!

W samo południe 11 listopada włącz się we wspólne świętowanie. Pokażmy, że w kolejną rocznicę odzyskania niepodległości jesteśmy jedną, biało-czerwoną rodziną. Zademonstrujmy to w najbliższy sercom Polaków sposób – poprzez wspólne odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego!

Niepodległa do hymnu” to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, zapoczątkowane w 2018 roku – w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Chcemy przenieść tę nową tradycję na kolejne stulecie i dać wszystkim możliwość zaśpiewania hymnu wspólnie z bliskimi, przyjaciółmi, sąsiadami, wszystkimi Polakami. Uczcijmy najważniejsze święto i wyślijmy w świat sygnał, że potrafimy zjednoczyć się w tak wyjątkowym dniu dla naszej Ojczyzny!

Akcję „Niepodległa do Hymnu” wspierają Lasy Państwowe.


Ty też przyłącz się do akcji i wspólnie z nami zaśpiewaj hymn!

Serdecznie Państwa zapraszamy, do wspólnego zaśpiewania hymnu!

W dniu 11.11.2023 r. o godz. 12.00 spotkajmy się przed biurem Nadleśnictwa Giżycko przy maszcie z biało-czerwoną flagą.
Lokalizacja: Nadleśnictwo Giżycko w Gajewie ul. Dworska 12.

Leśnicy z Nadleśnictwa Giżycko.

 

#niepodlegladohymnu


WE RECOMMEND WE RECOMMEND

Leśne radyjko