polski polski English English

Asset Publisher Asset Publisher

Warsztaty Fotografii Przyrodniczej dla młodzieży

W minioną sobotę na terenie uroczyska Las Miejski odbyły się po raz drugi w tym miesiącu warsztaty z cyklu: Warsztaty Fotografii Przyrodniczej dla młodzieży.

Sobotnie warsztaty prowadził Waldemar Bzura członek Polskiego Związku Fotografii Przyrody. Część teoretyczna warsztatów rozpoczęła się o godzinie 9.00 w Izbie Edukacji Przyrodniczo-Leśnej „Qurekus” w Gajewie. Na cześć praktyczną polegającą na doskonaleniu swoich umiejętności uczestnicy warsztatów udali się na teren sąsiadującego z izbą, kompleksu leśnego uroczyska Las Miejski.

Kolejne warsztaty odbędą się już za tydzień w sobotę, tj. 23 listopada br. Będą to już ostatnie w tym roku warsztaty z cyklu „Warsztatów Fotografii Przyrodniczej dla młodzieży”, organizowane przez Fundację Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich z siedzibą w Giżycku przy współpracy z Nadleśnictwem Giżycko. Podczas warsztatów kolejna grupa młodzieży będzie mogła doskonalić swój warsztat fotograficzny pod okiem znanego giżyckiego fotografika przyrody Jana Olchówki, należącego również do Polskiego Związku Fotografii Przyrody.

Zainteresowaną uczestnictwem w warsztatach młodzież zapraszamy do kontaktu z Pawłem Grądzkim pracownikiem fundacji.