Wydarzenia Wydarzenia

Spotkanie w sprawie małej retencji

Spotkanie w sprawie projektu: Budowa i modernizacja zbiorników wodnych na terenie leśnictwa Zielony Dwór w uroczysku „Las Miejski”.

Zaproszenie

Nadleśnictwo Giżycko uczestniczy w „Kompleksowym projekcie adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych". W związku z planowanym rozpoczęciem inwestycji pn. „Budowa i modernizacja zbiorników wodnych na terenie leśnictwa Zielony Dwór w uroczysku Las Miejski” serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się w dniu 2 marca 2020 r. o godz. 11:00 w sali konferencyjnej biura Nadleśnictwa Giżycko.

 

Program spotkania

11:00 Przybycie gości

11:02 Otwarcie spotkania

11:05 Wystąpienie: "Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych" - Michał Waszkiewicz (RDLP Białystok)

11:30 Wystąpienie: Budowa i modernizacja zbiorników wodnych na terenie leśnictwa Zielony Dwór w uroczysku „Las Miejski” - Sławomir Kowalczyk (Nadleśnictwo Giżycko)

12:00 Dyskusja (pytania i odpowiedzi)

14:00 Zakończenie