Rys. Mapa zasięgu terytorialnego Nadleśnictwa Giżycko oraz podziału na leśnictwa.


Leśnictwa Leśnictwa

Leśnictwo Zielony Dwór

 ul. Węgorzewska 18
 11-500 Giżycko

+48 87 428 20 52

 


Leśniczy
Janusz Gawrycki

 +48 797 511 285 (nowy numer)
+48 502 325 993
janusz.gawrycki@bialystok.lasy.gov.pl


Podleśniczy
Marek Pawliczuk
 +48 509 088 118
 marek.pawliczuk@bialystok.lasy.gov.pl


Pokaż kancelarię leśnictwa Zielony Dwór na mapie.

Leśnictwo Kruklin

 Kruklin 36
 11-500 Giżycko
+48 87 428 24 10

 


Leśniczy
Piotr Chochulski

 +48 797 511 286 (nowy numer)
+48 502 322 386
piotr.chochulski@bialystok.lasy.gov.pl


Podleśniczy
Mirosław Bałdyga
+48 509 088 131
 miroslaw.baldyga@bialystok.lasy.gov.pl

Leśnictwo Wydminy

 ul. Suwalska 13
 11-510 Wydminy
+48 87 421 00 21

 


Leśniczy
Jerzy Jankowski
 +48 797 511 296 (nowy numer)
+48 502 163 846
j.jankowski@bialystok.lasy.gov.pl


Podleśniczy
Hubert Witak
 +48 660 545 776
 hubert.witak@bialystok.lasy.gov.pl


Podleśniczy
Marcin Maciejewski
 +48 509 088 145
 marcin.maciejewski@bialystok.lasy.gov.pl

Leśnictwo Malinka

 Malinka 7
 11-510 Wydminy
+48 87 420 92 31

 


Leśniczy
Eugeniusz Samiła
 +48 797 511 301 (nowy numer)
+48 509 088 080
eugeniusz.samila@bialystok.lasy.gov.pl


Podleśniczy
Paweł Drumlak
 +48 797 511 400 (nowy numer)
+48 513 103 226
 pawel.drumlak@bialystok.lasy.gov.pl

Leśnictwo Franciszkowo

 Franciszkowo 1
 11-510 Wydminy
+48 87 421 06 11

 


Leśniczy
Stanisław Sadowski
 +48 797 511 305
 +48 502 322 385
stanislaw.sadowski@bialystok.lasy.gov.pl


Podleśniczy
Arkadiusz Samulak
 +48 531 466 142
 arkadiusz.samulak@bialystok.lasy.gov.pl

 

Leśnictwo Rząśniki

 Rzęśniki Leśniczówka 3
 12-250 Orzysz
+48 87 423 70 13

 


Leśniczy
Aleksander Zawadzki
 +48 797 543 676 (nowy numer)
 +48 502 325 994
 aleksander.zawadzki@bialystok.lasy.gov.pl


Podleśniczy
Michał Domusiewicz
+48 530 621 555
 michal.domusiewicz@bialystok.lasy.gov.pl

Leśnictwo Pianki

 Pianki 1
 12-250 Orzysz
+48 87 423 70 21

 


Leśniczy
Hubert Zawadzki
 +48 797 511 318 (nowy numer)
+48 501 314 753
hubert.zawadzki@bialystok.lasy.gov.pl


Podleśniczy
Michał Połeć
 +48 508 845 692
 michal.polec@bialystok.lasy.gov.pl

 

Leśnictwo Góra

 Okartowo 24g
 12-250 Orzysz
+48 87 423 73 06

 


Leśniczy
Ryszard Oleszek
 +48 501 562 316
ryszard.oleszek@bialystok.lasy.gov.pl


Podleśniczy
Mariusz Furtak
 +48 504 098 377 
  mariusz.furtak@bialystok.lasy.gov.pl


Podleśniczy
Łukasz Fedyk
 +48 797 511 368 (nowy numer)
 +48 508 103 207
 lukasz.fedyk@bialystok.lasy.gov.pl

Leśnictwo Jelenia Góra

 Tuchlin Gajówka 1
 12-250 Orzysz
+48 87 425 30 87

 


Leśniczy
Daniel Rocki
 +48 797 511 378 (nowy numer)
+48 505 179 121
 daniel.rocki@bialystok.lasy.gov.pl


Podleśniczy
Adam Jerzykowski
  +48 517 351 364
 adam.jerzykowski@bialystok.lasy.gov.pl

Leśnictwo Dąbrówka

 Tuchlin Gajówka 1
      12-250 Orzysz
+48 87 425 30 87

 


Leśniczy
Katarzyna Zalewska
 +48 797 511 317 
 +48 530 823 555
 katarzyna.zalewska@bialystok.lasy.gov.pl


Podleśniczy
Wiesław Kowalski
+48 502 325 997
wieslaw.kowalski@bialystok.lasy.gov.pl


Podeśniczy
Bartłomiej Wierzchowski
 +48 510 136 621
 b.wierzchowski@bialystok.lasy.gov.pl

Leśnictwo Rydzewo

 Rydzewo, ul. Mazurska 136
 11-513 Miłki
+48 87 421 15 22

 


Leśniczy:
Piotr Nalewajek
 +48 504 098 539 
 +48 794 086 584 
 piotr.nalewajek1@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy
Robert Chmielewski
 +48 509 088 103
 robert.chmielewski@bialystok.lasy.gov.pl


 

Leśnictwo Rudówka

 Tros 29
 11-520 Ryn
+48 87 421 80 25

 


Leśniczy
Paweł Stonio
 +48 504 098 541 (nowy numer)
 +48 531 108 894
 pawel.stonio@bialystok.lasy.gov.pl


Podeśniczy
Henryk Ostrowski
 +48 501 560 827
 henryk.ostrowski@bialystok.lasy.gov.pl

Leśnictwo Skorupki

 Skorupki 16
 11-520 Ryn
+48 87 421 80 68

 


Leśniczy
Jarosław Kaczorek
 +48 504 098 602
 +48 502 535 410
jaroslaw.kaczorek@bialystok.lasy.gov.pl


Podleśniczy
Marcin Kaniuka
 +48 516 157 077
 marcin.kaniuka@bialystok.lasy.gov.pl

Leśnictwo Krzyżany

 Kolonia Ryn 15
 11-520 Ryn
+48 87 421 81 82

 


Leśniczy
Jan Radywoniuk
 +48 504 098 620
 +48 502 535 416
jan.radywoniuk@bialystok.lasy.gov.pl


Podleśniczy
Tomasz Drumlak
 +48 509 088 202
 tomasz.drumlak@bialystok.lasy.gov.pl

Leśnictwo Trosy

 Tros 29
 11-520 Ryn
+48 87 421 85 76

 


Leśniczy
Janusz Żabicki
 +48 504 098 727
 +48 502 325 991
janusz.zabicki@bialystok.lasy.gov.pl


Podleśniczy
Mirosław Szabłowski
 +48 509 088 140
 miroslaw.szablowski@bialystok.lasy.gov.pl

 

Podleśniczy
Tomasz Miszczak
 +48 784 678 144
  tomasz.miszczak@bialystok.lasy.gov.pl

Leśnictwo Kamionka

 Kamionki 36
 11-500 Giżycko
+48 87 428 15 23

 


Leśniczy
Jacek Bobek
 +48 504 098 781
 +48 507 187 388
jacek.bobek@bialystok.lasy.gov.pl


Podleśniczy
Tomasz Gasperowicz
+48 509 088 104
 tomasz.gasperowicz@bialystok.lasy.gov.pl

Leśnictwo Wilkasy

 Wilkasy, ul. Olsztyńska 28
 11-500 Giżycko
+48 87 428 00 63


Leśniczy
Wiesław Sznajderowicz
 +48 504 098 820 (nowy numer)
 +48 501 644 197 
 w.sznajderowicz@bialystok.lasy.gov.pl

 

 


Podleśniczy
Kazimierz Załęski
 +48 797 511 382 (nowy numer)
 +48 502 504 516
 kazimierz.zaleski@bialystok.lasy.gov.pl

Szkółka Leśna Jelenia Góra

Okarowo 24g
12-250 Orzysz
+48 87 562 32 34

 

Leśniczy
Przemysław Całka
+48 509 088 170
przemyslaw.calka@bialystok.lasy.gov.pl