polski polski English English

Lista aktualności Lista aktualności

VII Zawody Strzeleckie o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Giżycko

Wyniki zawodów.

VII Jesienne Zawody Strzeleckie o Puchar
Nadleśniczego Nadleśnictwa Giżycko

Canki 13.12.2020 r.

 

Obsada sędziowska:

Funkcja Nazwisko i imię Nr licencji
 Kierownik Zawodów  NIEZBECKI Grzegorz  
 Sędzia główny Zawodów  DZIOKAN Wojciech 10485/II/20
 Przewodniczący  RTS  PRZEOREK Krzysztof 10487/II/20
 Kierownik biura obliczeń  DZIOKAN Piotr 10474/II/20
 Sędzia biura oblliczeń  DZIOKAN Tomasz 13239/III/20
 Sędzia biura obliczeń  DZIOKAN Jerzy 7764/II/20
 Sędzia główny strzelań  DZIOKAN Wojciech 10485/II/20
 Sędzia stanowiskowy  NIEZBECKI Grzegorz 7767/II/20
 Sędzia stanowiskowy  KOWALSKI Mirosław 2457/II/2020
 Sędzia stanowiskowy SEKŚCIŃSKI Krzysztof 11886/II/20
 Sędzia stanowiskowy KARKUSZ Andrzej 13241/III/20

Zabezpieczenie Medyczne:

DZIOKAN Tomasz Ratownik Medyczny

PRZEOREK Krzysztof  Ratownik Medyczny
 

Na zawodach rozegrano następujące konkurencje:

  1. Jeden Strzał Snajpera – 100 pkt – za trafienie w cel. Pomniejszone o 5 pkt za każdy centymetr oddalenia przestrzeliny od celu.
  2. Dziesiątka Snajpera – 100 pkt – suma punktów 10 najlepszych strzałów uzyskanych w strzelaniu.
  3. Dziesiątka Snajpera bez optyki – 100 pkt ocena wyników: suma punktów 10 strzałów (10 najlepszych strzałów) uzyskanych w strzelaniu.
  4. „Dziesiątka 7,62×39” – 100 pkt ocena wyników: suma punktów 10 strzałów (10 najlepszych strzałów) uzyskanych w strzelaniu.

Zawody przeprowadzono zgodnie z przepisami PZSS i ISSF oraz z regulaminem własnym organizatora. Sędziowie strzelali razem z zawodnikami. Protestów nie składano. Ilość sklasyfikowanych zawodników była zgodna ze stanem faktycznym. 

Sędzia główny Zawodów
DZIOKAN Wojciech
Przewodniczący komisji RTS
PRZEOREK Krzysztof 

              

Nagroda Główna za zwycięstwo w klasyfikacji łącznej  – Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Giżycko.

REZULTATY

Protokół 1

Jeden Strzał Snajpera (Kcz-200)

Miejsce  Nazwisko i imię Rezultat
 DZIOKAN Jerzy 100
 DZIOKAN Wojciech 100
 DZIOKAN Piotr 100
 DZIOKAN Tomasz 100
 NIEZBECKi Bruno 100
 PRZEOREK Krzysztof 100
 NIEZBECKI Grzegorz 90
 SEKŚCIŃSKI Krzysztof 80
 KOŻUSZKO Stanisław 20
10   KARKUSZ Andrzej 0
11   SULEJ Bronisław 0

 Przewodniczący komisji RTS: PRZEOREK Krzysztof.

Na zdjęciu: strzelcy przygotowujący się do strzału.

Protokół 2

Dziesiątka Snajpera (Kcz-200)

Miejsce  Nazwisko i imię Rezultat
 DZIOKAN Piotr 100,4
 DZIOKAN Jerzy 99,3
 NIEZBECKI Grzegorz 97,4
 DZIOKAN Wojciech 97,3
 NIEZBECKi Bruno 97,3
 DZIOKAN Tomasz 97,1
 PRZEOREK Krzysztof 90
 SEKŚCIŃSKI Krzysztof 65
 KOŻUSZKO Stanisław 27
10   KARKUSZ Andrzej 0
11   SULEJ Bronisław 0

 Przewodniczący komisji RTS: PRZEOREK Krzysztof.

Na zdjęciu: strzelcy przygotowujący się do strzału.

Protokół 3

Dziesiątka Snajpera bez optyki (Kcz-200)

Miejsce  Nazwisko i imię Rezultat
 NIEZBECKI Bruno 79
 PRZEOREK Krzysztof 79
 NIEZBECKI Grzegorz 73
 DZIOKAN Tomasz 72,1
 DZIOKAN Jerzy 63
 DZIOKAN Piotr 57,1
 KOŻUSZKO Stanisław 55
 SULEJ Bronisław 47
 DZIOKAN Wojciech 45
10   SEKŚCIŃSKI Krzysztof 41
11   KARKUSZ Andrzej 0

 Przewodniczący komisji RTS: PRZEOREK Krzysztof.

Na zdjęciu: strzelcy przygotowujący się do strzału.

Protokół 4

„Dziesiątka 7,62×39” (Kcz-200)

Miejsce  Nazwisko i imię Rezultat
 SULEJ Bronisław 66
 DZIOKAN Piotr 58
 NIEZBECKI Bruno 57
 KOŻUSZKO Stanisław 55,1
 NIEZBECKI Grzegorz 40
 DZIOKAN Wojciech 37
 DZIOKAN Tomasz 36
 DZIOKAN Jerzy 15
 PRZEOREK Krzysztof 5
10   SEKŚCIŃSKI Krzysztof 0
11   KARKUSZ Andrzej 0

 Przewodniczący komisji RTS: PRZEOREK Krzysztof.

Na zdjęciu:  uczestnicy zawodów.

Protokół 5

Klasyfikacja Generalna

Miejsce  Nazwisko i imię I II III IV Ogółem
 NIEZBECKI Bruno 100 97,3 79 57 333,3
 DZIOKAN Piotr 100 100,4 57,1 58 315,5
 DZIOKAN Tomasz 100 97,1 72,1 36 305,2
 NIEZBECKI Grzegorz 90 97,4 73 40 300,4
 DZIOKAN Wojciech 100 97,3 45 37 279,3
 DZIOKAN Jerzy 100 99,3 63 15 277,3
 PRZEOREK Krzysztof 100 90 79 5 274
 SEKŚCIŃSKI Krzysztof 80 65 41 0 186
 KOŻUSZKO Stanisław 20 27 55 55,1 157,1
10   SULEJ Bronisław 0 0 47 66 113
11   KARKUSZ Andrzej 0 0 0 0 0

 Przewodniczący komisji RTS: PRZEOREK Krzysztof.

Na zdjęciu: zawodnik strzelający do popera.

Protokół 6

Konkurencja dodatkowa Strzelba GL - strzelanie na czas do poperów

Miejsce  Nazwisko i imię Czas
 KOŻUSZKO Stanisław 1,54s
 NIEZBECKI Grzegorz 2,02s
 DZIOKAN Tomasz 2,15s
 NIEZBECKI Bruno 2,24s
 DZIOKAN Wojciech 2,34s
 DZIOKAN Piotr 2,47s
 PRZEOREK Krzysztof 2,49s
 SEKŚCIŃSKI Krzysztof 2,55s
 SULEJ Bronisław 3,11s
10   DZIOKAN Jerzy 3,29s