polski polski English English

Lista aktualności Lista aktualności

REJESTRACJA DRUŻYN DO TURNIEJU GRY „ŻYWIOŁY LASU”

Już ruszyła rejestracja drużyn do turnieju strategicznej gry planszowej „Żywioły lasu”. Wydarzenie promuje działania Lasów Państwowych związane z adaptacją lasów i leśnictwa do zmian klimatu.

Do udziału zapraszamy drużyny składające się z czterech zawodników w wieku 10-16 lat. Każda zakwalifikowana drużyna otrzyma bezpłatny egzemplarz gry „Żywioły lasu”, dzięki któremu przygotuje się do udziału w turnieju.

Zgłoszenia są przyjmowane na stronie: www.zywiolylasu.com.pl

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe! Szkoły trzech najlepszych drużyn mają szansę wygrać wyposażenie w pomoce naukowe do pracowni przyrodniczych o łącznej wartości 6 500 zł.

Rozgrywki regionalne będą odbywać się od 13 maja do 7 czerwca w 50 nadleśnictwach (jednostkach LP w różnych miejscach w Polsce). Gdzie dokładnie? Sprawdźcie na interaktywnej mapie, znajdującej się na stronie internetowej wydarzenia.

Rejestracja trwa do 5 maja. Decyduje kolejność zgłoszeń. Im wcześniej zostanie zarejestrowana drużyna, tym więcej czasu będą mieć zawodnicy na przygotowanie się do rozgrywek!

Regulamin turnieju, formularz zgłoszeniowy i szczegółowe informacje znajdziecie na stronie: www.zywiolylasu.com.pl

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Turniej odbywa się pod patronatem Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych.

Wydarzenie organizowane jest w ramach promocji:

„Kompleksowego projektu adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych”

„Kompleksowego projektu adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich”

„Kompleksowego projektu adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków związanych z pożarami lasów”